Simon ............................... Myrica Reid
Lord Rupert ......................... Alex Tigwell
King Bentley ........................ Glenda Mardon
Queeen Portia ....................... Lisa Godfrey
Nanny Goodbody ...................... Karen Lafferty
Knuckles ............................ Colin Hay
Meathead ............................ Chaz Kemp
Ghasthag ............................ Kay Dowling
Moonbeam ............................ Annie Chisholm
Firefly ............................. Eloise Murray
Stardust ............................ Ellie Ridgewell
Princess Beauty ..................... Hazel Lafferty
Prince William ...................... Sammy Hibbert
The Black Bear ...................... Aarron Hibbert
Supporting Chorus
Caitlyn Campbell, Keira Campbell, James Elliot, Eilidh Fleming, Murray Frost,
Stewart Gall, James Gerry, Seonag Hay, Lydia Hill, Eilidh Kemp, Iona Lafferty,
Brooke McGroarty, Nyah McGroarty, Sorcha McGroarty, Fred Murray, Andrew Noble,
Becca Noble, Caitlin Paterson, Leo Tuck, Emily Pease, Kaci White
Production Team
Director .............................. Gordon Hibbert
Assistant Director/ Stage Mgr ......... Lesley Syme
Stage Crew............................. Davy Fettes
....................................... Eleanor Murray
....................................... Liz Stevens
....................................... Dave Syme
Scenery / Painting .................... Ron Allner
....................................... Allan Chisholm
....................................... Josh Douglas
....................................... Kay Dowling
....................................... Alison Ferguson
....................................... Tom Gallagher
....................................... Chaz Kemp
....................................... Glenda Mardon
....................................... Finn Newton
....................................... Caitlin Osfield
....................................... Megan Rhys
Prompt................................. Susan McRobbie
Choregraphy............................ Sammy Hibbert
Technical Team......................... Josh Douglas
....................................... Luke Hibbert
Front of House ........................ Julie Rhys
Programme Layout....................... Lesley Syme
Advertising............................ Club Members